khiltash
08 بهمن 1401 - 16:23

دریادار کاویانی: ناوگروه نداجا پرچم ایران را در غرب آمریکای لاتین به اهتزاز در آورد

جانشین نیروی دریایی ارتش گفت: ناوگروه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی در غرب آمریکای لاتین پرچم ایران اسلامی را به اهتزاز در آورده است.

به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم، امیر دریادار حمزه علی کاویانی جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش در مراسم چهلمین روز شهادت شهید امنیت محمد پور مختاری در چالوس گفت: قدرت ایران اسلامی با همه فشارهایی که در 44 سال گذشته علیه کشورمان اعمال شده است روز به روز در حال افزایش است.

 

وی با بیان اینکه بیشتر تجهیزات دفاعی مورد نیاز کشور اکنون در داخل تولید می شود، افزود: ناوگروه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی در غرب آمریکای لاتین پرچم ایران اسلامی را به اهتزاز در آورده است و در شمال اقیانوس هند نیز ناوگروه های ارتش حضور قدرتمندانه دارند.

جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش، قدرت و عزت امروز ایران اسلامی را به برکت خون شهدا و رزمندگان دانست و ادامه داد: هدف دشمنان در بیش چهار دهه اخیر سرنگونی ایران اسلامی بود و می‌گفتند انقلاب اسلامی چهل سالگی خود را نخواهد دید اما به هدف خود نرسیدند و نظام اسلامی هر روز قدرتمندتر از پیش شده است. هر توطئه‌ای که در ایران از 300 سال گذشته تاکنون اتفاق افتاده است ردپای انگلیس و آمریکا در آن دیده می‌شود چون که آن‌ها خطر اسلام  و تفکر استکبار ستیزی را علیه خود احساس کرده‌اند.

دریادار کاویانی به حضور نیروهای نظامی آمریکا با هدف تغییر سرنوشت مردم در کشورهای ویتنام، افغانستان، سوریه و عراق اشاره کرد و افزود: این حضور برای کشورها جز ویرانی و آوارگی نتیجه دیگری نداشته است.

جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه دشمنان در زمینه سخت‌افزاری مقابل ایران ناکام شده‌اند، گفت: باید با تفکر اسلامی که شهدا الگوی آن هستند در برابر تفکر استکبار غرب مقابله کرد.

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1002945